Головбух

Як податківці визначатимуть звичайну ціну

  • 22 серпня 2012
  • 18

Головне податкове відомство направило своїм підлеглим органам для використання у роботі Методичні рекомендації щодо алгоритму визначення звичайної

Головне податкове відомство направило своїм підлеглим органам для використання у роботі Методичні рекомендації щодо алгоритму визначення звичайної ціни продукції (товарів) при здійсненні зовнішньоекономічних операцій. Цей документ розроблено з метою правильності визначення звичайної ціни продукції (товарів) при організації проведення контрольно-перевірочної роботи та для поліпшення якості проведення перевірок юридичних осіб, що здійснюють зазначені операції.

Звертається увага, що при перевірці звітних податкових періодів:

  • до 01.04.2011 — дохід, отриманий від зовнішньоекономічних операцій, необхідно визначати відповідно до договірних цін, але не менших за звичайні ціни на відповідні товари, що діяли на дату продажу товарів, робіт, послуг (за нормами п. 7.4 Закону про прибуток);
  • після 01.04.2011 — дохід, отриманий від зовнішньоекономічних операцій, визначається відповідно до договірних цін, але не менших від звичайних цін на відповідні товари, що діяли на дату продажу товарів (робіт, послуг), у разі якщо договірна ціна на такі товари відрізняється більше ніж на 20% від звичайної ціни на такі активи (згідно з пунктом 153.2 Податкового кодексу).

Методичні рекомендації містять визначення термінів, перелік джерел інформації, що використовуються для встановлення звичайної ціни (в т. ч. інтернет-сайти), а також рекомендації щодо практичних заходів при організації та проведенні контрольно-перевірочної роботи.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл