text
Головбух

Звільнення за власним бажанням у період тимчасової непрацездатності

  • 27 серпня 2012
  • 14

У листі роз’яснюється, що законодавством не заборонено звільнення працівника за власним бажанням у період його тимчасової непрацездатності, а обмеження щодо звільнення працівника

У листі роз’яснюється, що законодавством не заборонено звільнення працівника за власним бажанням у період його тимчасової непрацездатності, а обмеження щодо звільнення працівника, який знаходиться на лікарняному, стосується тільки звільнення з ініціативи власника. В той же час, звільнення працівника за власним бажанням, який захворів у період роботи, не позбавляє його права на оплату листка непрацездатності, адже право на матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності виникає з настанням непрацездатності в період роботи, включаючи і день звільнення.

Також Мінсоцполітики звертає увагу, що обов’язок подавати до держслужби зайнятості списки фактично вивільнених працівників не пізніше 10 днів після звільнення стосується лише звільнення в порядку вивільнення працівників на підставі норм частини 1 статті 40 КЗпП (тобто, при вивільненні у разі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, скорочення чисельності або штату працівників).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах