text
Головбух

Інструкцію про відрядження змінено

  • 27 серпня 2012
  • 36

Мінфін вніс зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон — уточнено окремі положення щодо визначення дати та оплати службових відряджень

Мінфін вніс зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон — уточнено окремі положення щодо визначення дати та оплати службових відряджень. Так, дата на транспортному квитку має збігатися з датою вибуття працівника у відрядження (датою прибуття працівника з відрядження) згідно з наказом про відрядження.

Оплата праці направленому у службове відрядження працівнику здійснюється за всі робочі дні тижня за графіком, установленим за місцем постійної роботи, та відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором. Розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку. Оплата праці відрядженого сумісника здійснюється підприємством, що його відрядило. У разі направлення працівника у відрядження одночасно з основної роботи й роботи за сумісництвом оплата праці здійснюється підприємствами, що направляли працівника у відрядження, а видатки для відшкодування витрат на відрядження розподіляються підприємствами за згодою між ними.

Крім цього, Інструкцію доповнено наступним положенням: «якщо працівник, відряджений для участі у переговорах, конференціях, симпозіумах з питань, що стосуються основної діяльності підприємства, за умовами запрошення безоплатно забезпечується харчуванням організаторами таких заходів або якщо вартість харчування включається до рахунків на найм житлового приміщення, проїзних документів без визначення конкретної суми, добові витрати відшкодовуються в розмірах, що визначаються у відсотках сум добових витрат для України згідно з додатком 1 до постанови Кабміну від 02.02.2011 №98, зокрема 80% — при одноразовому, 55% — при дворазовому, 35% — при триразовому харчуванні».

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах