text
Головбух

Система управління охороною праці у рибному господарстві

  • 7 вересня 2012
  • 38

Затверджено Положення про систему управління охороною праці у рибному господарстві України, дія якого поширюється на суб’єкти рибного господарства незалежно від форм власності

Затверджено Положення про систему управління охороною праці у рибному господарстві України, дія якого поширюється на суб’єкти рибного господарства незалежно від форм власності. Положення встановлює основні вимоги до системи управління охороною праці з метою створення у рибному господарстві України відповідних умов праці та забезпечення додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

Затверджені вимоги є обов’язковими для усіх працівників суб’єктів рибного господарства при організації та виконанні робіт, що пов’язані з:

  • проектуванням, будівництвом, реконструкцією, технічним переоснащенням, експлуатацією й ремонтом будівель, споруд, об’єктів інженерного забезпечення, суден і плавзасобів, знарядь лову;
  • конструюванням, виготовленням, монтажем, експлуатацією й ремонтом устаткування, машин і механізмів, знарядь лову;
  • розробкою і веденням технологічних процесів, переходів у морі, у районах промислу.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах