text
Головбух

Харчування в закладах охорони здоров’я

  • 7 вересня 2012
  • 30

Затверджено Порядок надання послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров'я, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Затверджено Порядок надання послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров’я, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

Організація надання послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров’я забезпечується керівниками таких закладів. Послуги з харчування громадян надаються безпосередньо такими закладами, зокрема на базі їх блоків харчування, або підприємствами громадського харчування, з якими такі заклади уклали договір.

Від оподаткування ПДВ звільняються операції з надання послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров’я у межах затверджених норм харчування в грамах (якщо такі норми не встановлені — у межах визначеної грошової норми витрат на харчування). У разі одночасного надання послуг з харчування громадян у закладах охорони здоров’я, операції з надання яких звільняються від ПДВ, і послуг, операції з надання яких не звільняються від такого оподаткування, облік відповідних операцій ведеться окремо.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах