text
Головбух

Облік в олійно-жировій галузі

  • 12 вересня 2012
  • 34

Внесено зміни до Порядку обліку сировини, матеріалів та готової продукції на підприємствах олійно-жирової галузі.

Внесено зміни до Порядку обліку сировини, матеріалів та готової продукції на підприємствах олійно-жирової галузі. Зокрема, в новій редакції викладено пункт 1.3 вказаного порядку, що стосується первинних документів, а саме:

  • первинні документи — це документи, створені у письмовій або електронній формі, що фіксують та підтверджують господарські операції;
  • первинні документи, створені в електронному вигляді, та порядок електронного документообігу визначаються і застосовуються у бухгалтерському обліку підприємствами всіх форм власності за умови дотримання вимог чинного законодавства про електронні документи та електронний документообіг;
  • первинні документи складаються на бланках типових і спеціалізованих форм.

Документування господарських операцій може здійснюватись із використанням виготовлених самостійно бланків (повинні містити обов'язкові реквізити або реквізити типових/спеціалізованих форм).

Порядком також затверджено форми обліку та звітності, які є типовими та можуть доповнюватися чи змінюватися відповідно до умов виробництва, технологічного процесу та обладнання, інших умов з дотриманням вимог чинного законодавства.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах