text
Головбух

Заготівля та утилізація відходів від непридатних транспортних засобів

  • 14 вересня 2012
  • 16

Кабмін зобов’язав юридичних та фізичних осіб, які імпортують для вільного обігу/використання транспортні засоби та кузови для них: або самостійно забезпечити подальшу заготівлю та утилізацію відходів, або укласти договори про виконання робіт з організації такої заготівлі та утилізації з підприємствами, що мають необхідні потужності

Кабмін зобов’язав юридичних та фізичних осіб, які імпортують для вільного обігу/використання транспортні засоби та кузови для них (коди товарних позицій згідно з УКТЗЕД 8702 – 8705 і 8707 походженням з Російської Федерації):

  • або самостійно забезпечити подальшу заготівлю та утилізацію відходів, що утворюються внаслідок втрати транспортними засобами своїх споживчих властивостей (кузови, акумулятори, полімерні, гумові та інші вироби);
  • або укласти договори про виконання робіт з організації такої заготівлі та утилізації з підприємствами, що мають необхідні потужності та у передбачених законом випадках відповідні ліцензії та/або інші дозвільні документи.

Постановою також затверджені граничні ціни за послуги з організації заготівлі та утилізації непридатних для використання транспортних засобів та кузовів для них.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах