text
Головбух

Боржників не випускатимуть за кордон

  • 21 вересня 2012
  • 18

Одним із способів ухилення від виконання своїх зобов’язань є виїзд боржника за межі України, в тому числі на постійне місце проживання

Одним із способів ухилення від виконання своїх зобов’язань є виїзд боржника за межі України, в тому числі на постійне місце проживання. Тому Мін’юст нагадує, що ухилення громадянина від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу/посадової особи або якщо щодо нього діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов’язання, є підставою для тимчасової відмови громадянину у виїзді за межі України.

Держвиконавець може звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України боржника — фізичної особи або керівника боржника — юридичної особи до виконання зобов’язань за рішенням.

Ухвала суду направляється до Державної прикордонної служби України, а боржник зараховується до відповідного контрольного списку. І лише у випадку виконання боржником своїх зобов’язань ця особа знімається з контролю на підставі відповідної постанови держвиконавця.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах