text
Головбух

Держсанепідслужба перевірятиме рідше

  • 24 вересня 2012
  • 8

Викладено в новій редакції Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності для санітарного та епідемічного благополуччя населення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною санітарно-епідеміологічною службою та її територіальними органами

Викладено в новій редакції Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності для санітарного та епідемічного благополуччя населення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною санітарно-епідеміологічною службою та її територіальними органами. Зокрема, перелік вказаних критеріїв доповнено новим критерієм — масштаби можливих негативних наслідків для життя та/або здоров’я населення.

Крім цього, уточнений  розподіл підприємств між трьома групами ризику. Відтепер підприємства, що провадять виробничу діяльність, з чисельністю працівників:

  • понад 500 осіб, належать до підприємств з високим ступенем ризику;
  • від 50 до 500 осіб — з середнім ступенем ризику.

Зменшено періодичність проведення перевірок підприємств:

  • з високим ступенем ризику — не частіше ніж один раз на рік ;
  • із середнім ступенем ризику — не частіше ніж один раз на три роки (раніше — два роки);
  • з незначним ступенем ризику —  не частіше ніж один раз на п’ять років (раніше — три роки).

Відтепер, якщо за результатами двох останніх планових перевірок не виявлено фактів порушення вимог законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, наступна планова перевірка такого підприємства проводиться не раніше ніж через період часу, встановлений для відповідної групи ризику, збільшений у 1,5 рази (крім підприємств з високим ступенем ризику).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах