text
Головбух

Витрати на охорону праці враховуються лише один раз

  • 24 вересня 2012
  • 22

Суми витрат, сплачених/нарахованих у зв’язку з вжиттям заходів та придбанням засобів з охорони праці, повинні враховуватися у складі витрат лише один раз за умови їх належного документального оформлення

Суми витрат, сплачених/нарахованих у зв’язку з вжиттям заходів та придбанням засобів з охорони праці, повинні враховуватися у складі витрат лише один раз за умови їх належного документального оформлення. Тому платник податку вправі віднести до витрат на охорону праці вартість об’єктів МНМА (за своїм рішенням у першому місяці їх використання) за умови, що раніше платник не ніс подібних витрат для приміщень діючого виробництва та для робочих місць, для яких вони придбані. Зокрема, мова йде про системи вентиляції та аспірації, придбання пристроїв, які вловлюють пил, установок для кондиціювання повітря, систем природного та штучного освітлення виробничих, адміністративних та інших приміщень.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах