text
Головбух

Пенсійний фонд надаватиме електронні послуги

  • 25 вересня 2012
  • 16

Затверджено Порядок надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді

Затверджено Порядок надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді. Він визначає механізм надання територіальними органами Пенсійного фонду послуг в електронному вигляді, заснований на технологіях віддаленого доступу (веб-технологіях) та автоматизованої передачі і обробки інформації. А саме:

  • реєстрація користувачів та доступ до розміщеної на веб-порталі інформації;
  • доступ для громадян, застрахованих осіб та страхувальників (у тому числі фізичних осіб — підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно) до інформації про стан відомостей про застраховану особу, пенсійних виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов’язаннями платника (за умови підтвердження автентичності особи, що одержує доступ, шляхом реєстрації особи в базі даних веб-порталу);
  • взаємодія з територіальними органами Пенсійного фонду України з питань заповнення та стану розгляду заяв, скарг, запитів, поданих в електронному вигляді;
  • подання запитів для підготовки в паперовому вигляді довідок, інших документів;
  • попереднього запису на прийом у територіальному ПФУ.

Постановою також затверджені форми заяв про реєстрацію громадянина та про реєстрацію юридичної особи (страхувальника) у системі надання послуг в електронному вигляді.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах