Дотація за працевлаштування безробітних

25 вересня 2012 18
Змінено Порядок надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних

Змінено Порядок надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних. Дотація надається роботодавцю за умови працевлаштування безробітних на строк понад два роки, збереження для них у цей період умов праці та гарантій зайнятості, що встановлені на день працевлаштування.

Право на працевлаштування шляхом надання дотації роботодавцю мають особи, які перебували на обліку в державній службі зайнятості як безробітні не менше одного місяця, а окремі категорії — з дня надання статусу безробітного.

Дотація не надається, якщо роботодавець перебуває на обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування менше шести місяців, має на перше число місяця звернення за наданням дотації заборгованість із сплати ЄСВ, нарахованої пені та фінсанкцій (в т.ч. за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів).

У разі зміни реєстрації місцезнаходження роботодавця (юридичної особи) або місця проживання роботодавця (фізичної особи — підприємця) за наявності згоди найманого працівника, працевлаштованого з наданням дотації, трудові відносини з роботодавцем продовжуються.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль