text
Головбух

Скасовано сертифікацію готельних послуг та окремих послуг харчування

  • 1 жовтня 2012
  • 34

Змінено Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Зокрема, з нього виключено розділ 30 «Готельні послуги та послуги харчування, що надаються суб’єктами туристичної діяльності»

Змінено Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Зокрема, з нього виключено розділ 30 «Готельні послуги та послуги харчування, що надаються суб’єктами туристичної діяльності». До таких послуг відносяться:

  • послуги готелів з ресторанами та без ресторанів;
  • послуги кемпінгів та місць для короткотермінового проживання (молодіжних турбаз та гірських притулків, кемпінгів, включно з послугами майданчиків для автофургонів);
  • послуги місць короткострокового проживання (дитячих та студентських літніх таборів, центрів та будинків відпочинку, санаторних та курортних закладів оздоровлювального характеру);
  • здавання під найом вмебльованих приміщень на короткий термін, послуги з надання спальних місць у спальних вагонах, круїзних суднах та інших транспортних і плавзасобах.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах