Головбух

Чи можна перенести терміни виплати зарплати

  • 15 березня 2019
  • 771
Керівник експертної групи MCFR Головбух, сертифікований фахівець з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR(rus))

Інколи зсуваємо терміни виплати зарплати, зазвичай наприкінці року або коли багато святкових днів. Чи маємо право так робити?

Кодекс законів про працю України (КЗпП) не передбачає можливості навмання переносити терміни виплати зарплати. Виняток — кінцева дата виплати зарплати припала на вихідний/святковий/неробочий день. Тоді роботодавець виплачує зарплату напередодні. А вже наступну виплату необхідно провести у строки, встановлені внутрішніми документами роботодавця (правило про 16 к. дн. тут не спрацює). Погоджуються із цим Мінсоцполітики (лист від 23.07.18 № 1305/0/101-18/28) і Держпраці (лист від 25.07.18 № 5870/4/4.1-ДП-18).

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Тож якщо ви перенесли виплату через названі причини, то вже наступного разу виплатіть зарплату в термін, встановлений на підприємстві. Інших правил для перенесення виплат немає.

Якщо конкретні терміни виплати зарплати на підприємстві не визначені, пропишіть їх не окремим наказом, а у колдоговорі чи іншому нормативному акті роботодавця, приміром, у Положенні про оплату праці. Погодьте його з виборним органом первинної профспілки чи іншим органом, уповноваженим на представництво трудовим колективом. За відсутності таких органів — із представниками, обраними й уповноваженими трудовим колективом.

У Положенні про оплату праці запишіть на кшталт:

Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні в терміни, встановлені цим Положенням, двічі на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, а саме:
  • 22-ге число поточного місяця — заробітна плата за першу половину місяця із 1-го по 15-те;
  • 7-ме число наступного місяця — заробітна плата за другу половину місяця із 16-го по 30-те (31).
Якщо день виплати заробітної плати припадає на вихідний, святковий або неробочий день, заробітна плата виплачується напередодні.

Законодавство вимагає ознайомити працівника з колективним договором, в якому мають визначати терміни виплати заробітної плати (п. 2 ч. 1 ст.  29 КЗпП), а також із будь-яким іншим локальним нормативним актом роботодавця, який визначає, зокрема, терміни виплати заробітної плати чи форму оплати праці (ст. 29 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР). Проте порядку і форми такого повідомлення нормативні акти не встановлюють. Порядок повідомлення можна врегулювати, наприклад, Правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Індексація зарплати: 10 правил

Чи можна перенести терміни виплати зарплати
Тарас ШарийКерівник експертної групи MCFR Головбух, сертифікований фахівець з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR(rus))
Індексація зарплати — «бонус» для працівника і клопіт для бухгалтера. Проіндексувати зарплату — не просте завдання, але реальне. Як це зробити, експерт пояснить на основних правилах

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл