Головбух

Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері

  • 21 грудня 2018
  • 1673
головний редактор системи «Expertus: Головбух»

Додаткова відпустка є щорічною для окремих категорій працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я

Оскільки робота працівників, які працюють на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах, до яких належить і персональний комп’ютер, пов’язана з підвищеним зоровим і нервово-емоційним напруженням, таку роботу можна віднести до роботи з особливим характером праці. Якими нормативно-правовими актами це передбачено, розглянемо далі.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Додаткова відпустка за особливий характер праці: тривалість

Працівники, що працюють на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах (зокрема, на персональних комп’ютерах незалежно від виду монітора), незалежно від посади, яку обіймають, мають право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці тривалістю до чотирьох календарних днів. Але за умови, що тривалість їх щорічної відпустки не визначена іншими нормативно-правовими актами. Це визначено Списком виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, затвердженим постановою КМУ від 17.11.1997 № 1290 (далі — Список № 1290).

Позиція 58 розділу XXII «Загальні професії за всіма галузями господарства» Списку № 1290 стосується всіх працівників, на яких поширюється дія Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР (далі — Закон № 504), незалежно від обійманої посади (професії), які у своїй роботі користуються персональним комп’ютером. На цьому наголошує і Мінсоцполітики у своїх листах від 11.08.2014 № 348/13/116-14 та від 21.09.2016 № 1344/13/84-16.

Типові помилки під час обчислення відпускних

Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері
Ірина Петрусенкоексперт MCFR Головбух
Аби розрахувати суму відпускних, спочатку треба обчислити середню заробітну плату працівника. До таких розрахунків дуже легко може закрастися помилка. Як цьому запобігти і як виправити помилку до приходу інспектора?

Конкретну тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюють у колективному чи трудовому договорі залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах (ст. 8 Закону № 504).

Увага: чи надавати працівникам додаткову відпустку за ненормований робочий день, визначають у колективному договорі. При цьому законодавство не передбачає надання одночасно додаткових відпусток за особливий характер праці, коли у таких умовах працівник зайнятий 50% робочого часу, та ненормований робочий день.

Додаткова відпустка за особливий характер праці пропорційна до фактично відпрацьованого часу. До розрахунку часу, що дає право на таку відпустку, включають дні, коли працівник фактично був зайнятий на роботах з особливим характером праці не менше половини тривалості робочого дня, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад (п. 10 Порядку застосування Списку № 1290, затвердженого наказом Мінпраці від 30.01.1998 № 16).

Власне, додаткова відпустка має надаватися згідно із затвердженим графіком відпусток. У разі якщо працівник з якихось причин не скористався своїм правом на щорічну додаткову відпустку за попередній рік чи за кілька попередніх років, він має право використати її, а в разі звільнення, незалежно від підстав, йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні відпусток. Законодавство не передбачає строку давності, після якого працівник втрачає право на щорічні додаткові відпустки у разі їх невикористання.

Ситуація: чи можна надати додаткову відпустку за роботу з комп’ютером, якщо колективний договір на підприємстві не укладено Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері

Ситуація: чи має головний бухгалтер право на додаткові дні відпустки за роботу за комп’ютером Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері

Не вскочте в грошову халепу, рахуючи зарплату!

Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері
Ірина Чигирголовний редактор комерційних видань MCFR: Головбух
Не помиляється той, хто нічого не робить. Позаяк бухгалтери не належать до когорти лінивців, то й помилки для них — не рідкість. Як бути, якщо працівнику помилково виплатили зайву суму відпускних —

Відповідальність за порушення законодавства про відпустки

Особи, винні в порушенні законодавства про відпустки, несуть відповідальність згідно із законодавством (ст. 28 Закону № 504). Дотримання законодавства у сфері праці контролює Держпраці.

Увага: факт порушення роботодавцем законодавства про працю може бути встановлено під час перевірки, що проводиться як з ініціативи Держпраці, так і за зверненням працівника, право на відпустку якого порушено. Так, з-поміж іншого, при проведенні перевірки державний інспектор з питань праці з’ясовує, чи надаються працівникам щорічні додаткові відпустки і чи відповідає їх тривалість законодавству.

Відтак юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі порушення вимог трудового законодавства в частині надання відпусток у розмірі мінімальної заробітної плати (абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП). Цей штраф накладається за вчинене порушення в цілому, а не за кожний виявлений випадок порушення законодавства про відпустки щодо окремого працівника організації.

Крім цього, посадових осіб роботодавця, винних у порушенні законодавства про працю, може бути притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафу в розмірі від 30 до 100 нмдг (від 510 до 1700 грн.) (ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

У разі виявлення грубих порушень законодавства про працю посадових осіб може бути притягнуто ще й до кримінальної відповідальності згідно зі статтею 172 Кримінального кодексу України (штраф від 34 до 51 тисячі гривень або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років).

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл