Головбух

Підготуйте документи, без яких неможлива інвентаризація

  • 26 листопада 2018
  • 474
керівник експертної групи МСFR Головбух

Перш ніж складати річну звітність, маєте обов’язково провести інвентаризацію. Утворіть інвентаризаційні комісії та видайте наказ про її проведення.

До початку інвентаризації

Перевірте всі види активів і зобов’язань підприємства незалежно від того, де вони розміщені. Також проінвентаризуйте позабалансові активи та зобов’язання. Це маєте зробити із дотриманням строків проведення інвентаризації, що визначені в пункті 10 розділу I Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну від 02.09.2014 № 879 (далі — Положення № 879). Приміром, нерухомість інвентаризуйте один раз на три роки за три місяці до дати балансу.

Положення № 879 пропонує керівництву «подовжений» у місяцях строк проведення інвентаризації. Конкретні строки визначає керівник підприємства. Інвентаризаційні правила можна прописати у:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Додаток 1. Приклад оформлення наказу про утворення інвентаризаційної комісії

Підготуйте документи, без яких неможлива інвентаризація

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Найчастіше це роблять у наказі про облікову політику: визначають періодичність та об’єкти інвентаризації.

Власне Положення про інвентаризацію ідеально підійде середнім і великим підприємствам. Крім частоти інвентаризації та її обсягу, в ньому можна одразу визначити склад інвентаризаційної комісії (робочих інвентаризаційних комісій, якщо їх утворюють).

Якщо на підприємстві немає окремого Положення про інвентаризацію і про неї не згадали у наказі про облікову політику, зробіть інакше. Окремими наказами утворіть відповідну комісію і призначте строки проведення інвентаризації. Розповімо, як це зробити.

П’ять причин провести інвентаризацію

Форми документів для обліку результатів інвентаризації
Олена Сердюкексперт МСFR Головбух, канд. екон. наук
З 01.01.2019 вже всі великі і середні підприємства оприлюднюватимуть річну фінзвітність разом з аудиторським висновком на власній веб-сторінці. Висновки стосуватимуться фінзвітності за 2018 рік. Отже, багатьом підприємствам на вимогу аудиторів доведеться провести річну інвентаризацію. Є ще принаймні п’ять причин, щоб провести інвентаризацію до кінця року.

Як утворити інвентаризаційну комісію

Спеціально утворена комісія — незамінний елемент проведення інвентаризації (п. 1 розд. ІІ Положення № 879). Утворює комісію керівник, видавши розпорядчий документ. Якщо обсяг роботи значний, варто утворити окремі робочі інвентаризаційні комісії.

До складу комісії можете включити представників:

  • апарату управління підприємства;
  • бухгалтерської служби (аудиторської фірми, централізованої бухгалтерії, підприємця, який веде бухоблік на підприємстві на договірних засадах);
  • фахівців підприємства, що мають досвід роботи, знаються на об’єктах інвентаризації, цінах і первинному обліку (інженерів, технологів, механіків тощо);
  • ревізійної комісії, структурного підрозділу (служби) внутрішнього аудиту.

Очолює комісію керівник підприємства (його заступник) або начальник структурного підрозділу, якого уповноважить керівник підприємства. Якщо бухгалтерський облік веде керівник підприємства, він головує особисто (абз. 2 п. 1 розд. ІІ Положення № 879).

Заборонено:

  • протягом двох років поспіль призначати головою робочої інвентаризаційної комісії одного й того самого працівника для перевірки активів у одних і тих самих матеріально відповідальних осіб;
  • включати матеріально відповідальних осіб до складу робочої інвентаризаційної комісії для перевірки активів, що знаходяться у них на зберіганні.

Зазвичай склад інвентаризаційної комісії визначають на початку року. Відтак вона цілий рік напоготові.

Зразок наказу про призначення інвентаризаційної комісії див. у Додатку 1.

Чи видавати наказ про інвентаризацію

Підстава для інвентаризації — наказ керівника. У ньому потрібно визначити об’єкти, періодичність і строки проведення інвентаризації. Проте сенсу в цьому немає, якщо на підприємстві існує власне Положення про інвентаризацію або ці моменти визначені у наказі про облікову політику. Тож якщо на підприємстві утворили інвентаризаційну (робочу інвентаризаційну) комісію, окремо видавати наказ уже не потрібно. Комісія знає, що, як і коли інвентаризувати.

Для тих, хто пропускає підготовчий етап, наведемо зразок наказу про проведення інвентаризації (див. Додаток 2).

Додаток 2. Приклад оформлення наказу про проведення щорічної інвентаризації

Підготуйте документи, без яких неможлива інвентаризація

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Наказ про інвентаризацію

Якщо із цим впоралися. переходьте до наступного етапу — проводьте інвентаризацію. І головне: інвентаризуйте не для «галочки», а щоб отримати реальний результат.

Інвентаризація: обов’язок чи спосіб зберегти майно підприємства

Підготуйте документи, без яких неможлива інвентаризація
СЕРДЮК Оленаексперт МСFR Головбух, канд. екон. наук
Бухгалтер, як детектив, перед інвентаризацією шукає помилки в обліку основних засобів і виправляє їх. З нашим фахівцем зробите це швидко та безболісно для фінансів вашої компанії. Поспішіть отримати готові рішення 10-ти проблемних ситуацій щодо роботи з ОЗ: • що і коли інвентаризувати; • як бути, якщо провести інвентаризацію вимагають податківці; • якщо не провести інвентаризацію: які ризики для підприємства і для головбуха; • яка процедура інвентаризації; • як інвентаризувати активи і заборгованість; • як обліковувати лишки і нестачі; • як оцінювати розмір збитків і стягувати матеріальну шкоду; • чи коригувати фінрезультат через нестачі


 

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл