Головбух

Сільськогосподарське підприємство: умови реогранізації

  • 13 листопада 2018
  • 52

Як проводиться розрахунок вартості пайового фонду майна членів колективного сільськогосподарського підприємства у разі приєднання до приватного сільськогосподарського підприємства фермерського господарства?

Умови реорганізації сільськогосподарського підприємства

Розрахунок вартості пайового фонду майна членів КСП проводиться згідно з Методикою уточнення складу і вартості пайових фондів майна членів КСП, у тому числі реорганізованих, затвердженою постановою КМУ від 28.02.2001 № 177 . У випадку, що розглядається, процедура реорганізації буде дещо спрощеною, оскільки обидва підприємства мають приватну форму власності. Навіть якщо фермерське господарство створене не одним, а декількома громадянами, то вони є родичами або членами сім’ї. Тому рішення загальних зборів та розрахунок майнових паїв не потрібні.

Нова податкова накладна: що чекає на бухгалтера з 1 грудня

Сільськогосподарське підприємство: умови реогранізації
Нижник Тетяна експерт MCFR Головбух
Не встигли бухгалтери познайомитись із податковою накладною, як Кабмін змінив ознаки, за якими ДФС моніторить і блокує податкові накладні та розрахунки коригування до них. Покроково і з прикладами про те: • які нові реквізити у податковій накладній; • як змінилася таблична частина податкової накладної; • яких новацій зазнав розрахунок коригування; • як тепер оформити зведену податкову накладну або за щоденними підсумками; • як філії складають чи отримують податкові накладні; • які особливості складання податкових накладних неплатнику ПДВ; • як виправляти помилки у податкових накладних

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл