Головбух

Заповнення особової картки працівника, що помер

  • 5 грудня 2018
  • 297

У разі смерті працівника необхідно правильно оформити всі документи. Особову картку померлого працівника слід завершити, вказавши інформацію про смерть, реквізити наказу про припинення трудових відносин та закрити підсумковим записом внутрішній опис особової справи.

Оформлення особової картки П-2 працівника, що помер

У графі «Дата і причина звільнення (підстава)» особової картки працівника, яка ведеться за типовою формою П-2, затвердженою наказом Держкомстату, Міноборони від 25.12.2009 № 495/656зазначаємо дату і причину припинення трудового договору, дату і номер відповідного наказу.

У графі «Працівник кадрової служби» особової картки працівник, відповідальний за кадрове діловодство, зазначає свою посаду, прізвище та ініціали, ставить особистий підпис.

Графа «Підпис працівника» особової картки залишається незаповненою.

Особова картка працівника (типова форма № П-2) БЛАНКзатверджено наказом Держкомстату, Міноборони від 25.12.2009 № 495/656

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Зазвичай при одержанні трудової книжки у зв’язку зі звільненням працівник розписується в особовій картці та у Книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них (ч. 4 п. 7.1 Інструкції № 58).

У ситуації, що розглядається, отримати підпис працівника в особовій картці неможливо. Однак, як показує практика, наявність в особовій картці інформації про те, кому і коли було видано трудову книжку, не буде зайвою.

Особову картку померлого працівника розміщуємо у відділенні картотеки, де зберігаються особові картки працівників, звільнених в поточному календарному році.

Особова картка працівника (типова форма № П-2) БЛАНК:

Заповнення особової картки працівника, що помер

СКАЧАТИ БЛАНК

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл