Головбух

Конференція партнерів розробника M.E.Doc: інновації та надійність

  • 14 травня 2018
  • 73

Нові та оновлені рішення для підприємців і бухгалтерів України презентував розробник Linkos group спільно з мережею крамниць електронних послуг «Твій час». Ці рішення відкривають ширші можливості для обміну електронними документами з контрагентами, а також дозволяють тримати руку на пульсі важливих новин.

23-24 квітня 2018 року в Києві відбулася Всеукраїнська конференція партнерів розробника таких відомих українським бухгалтерам програмних продуктів як M.E.Doc, СОТА та інші. Девізом конференції було обрано слоган «Час твоїх досягнень та нових ідей», який в повній мірі відображає підхід розробника до впровадження нововведень в свої продукти. Зокрема, мова йшла про зміни, які торкнулися програми M.E.Doc.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

M.E.Doc вдосконалюється

Програму M.E.Doc вибирає більшість підприємств в Україні, тому розробник піклується про те, щоб вона була функціональною, надійною і зручною для користувачів.

З метою побудови комплексної системи безпеки програми розробник веде співпрацю з досвідченими фахівцями з кібербезпеки: Володимиром Стираном з «Бережа Сек'юріті», експертами компаній RMRF Technology, Enjoy security. І у цієї співпраці вже є результати! Програма M.E.Doc за результатами експертизи Держспецзв'язку отримала позитивний експертний висновок в сфері технічного захисту інформації рівня Г3.

M.E.Doc став ближчим для малого бізнесу. Тепер в програмі є можливість відправляти контрагентам до 50-ти первинних документів в місяць безкоштовно. Тобто ФОП і підприємства з невеликим місячним оборотом документів можуть налагодити процес електронного обміну зі своїми партнерами і клієнтами, навіть не оплачуючи ліцензію для документообігу. Великі ж підприємства можуть використовувати цю можливість для того щоб оцінити зручність обміну електронними документами за допомогою програми.

Ще одним важливим впровадженням для користувачів продукту стала поява безпосередньо в програмі інформаційно-правового сервісу. У цьому розділі програми можна буде відстежувати найактуальніші для бухгалтера новини, які стосуються змін законодавства, ведення бухгалтерського та податкового обліку та подання звітності.

Але зміни торкнулися не тільки програми M.E.Doc. Вдосконалили і інші програмні рішення, призначені для електронного документообміну. Серед них веб-сервіс СОТА — вибір бухгалтерів і підприємців, які цінують мобільність і можливість працювати поза офісом. А також FlyDoc — спеціальний модуль для 1С, який дозволяє проводити обмін первинними документами безпосередньо з цієї популярної бухгалтерської системи.

Широкий вибір цих розробок здатний задовольнити вимоги будь-якого підприємства в обмін електронними документами. Придбати ці програмні продукти, а також отримати кваліфіковану консультацію по ним можна в крамницях «Твій час», а також у дилерів і дистриб'юторів — адже партнерська мережа Linkos group налічує 650 представництв по всій Україні.

Конференція партнерів розробника M.E.Doc: інновації та надійність Конференція партнерів розробника M.E.Doc: інновації та надійність

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл