text
Головбух

Чи обов’язково підприємству стягувати аліменти за минулі періоди згідно з виконавчим листом, та як це зробити

  • 4 квітня 2018
  • 309

На підприємство прийшов виконавчий лист, згідно з яким потрібно стягнути аліменти також за минулі періоди. Працівник перераховував аліменти до цього часу самостійно.

Нормами Сімейного кодексу України (СК) передбачено, що аліменти можуть відраховуватись із заробітної плати одного з батьків за добровільно поданою ним заявою (ст. 187 СК) або стягуються за рішенням суду (ч. 3 ст. 187 СК).

За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) можуть бути присуджені у частці від доходу платника та (або) у твердій грошовій сумі (ч. 3 ст. 181 СК).

Провадження примусового виконання рішень судів та інших органів здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIIIІнструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Мін’юсту від 02.04.2012 № 512/5 (далі — Інструкція № 512/5) та інших нормативно-правових документів.

Увага: для підприємства підставою для утримання з платника аліментів є виконавчий лист.

У виконавчому листі зазначається причина, порядок та розмір утримань із заробітної плати працівника. Його направляє державний виконавець за місцем роботи платника аліментів і він є обов’язковим для виконання.

Стягнення аліментів за виконавчими листами за минулий час провадиться в межах трирічного терміну, що передував пред’явленню виконавчого листа до виконання (п. 15 Інструкції № 512/5).

Підприємству слід враховувати, що відповідно до статті 128 Кодексу законів про працю України при кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати 20%, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, — 50% заробітної плати, яка належить до виплати працівникові. Навіть при відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником, у всякому разі, повинно бути збережено 50% заробітку. Якщо аліменти стягуються на неповнолітніх дітей, то відрахувати з заробітної плати можна більше — до 70% заробітку.

У разі якщо стягнути аліменти в зазначеному розмірі неможливо, адміністрація підприємства, установи, організації, фізична особа, фізична особа — підприємець, які проводили відрахування, нараховують боржнику заборгованість зі сплати аліментів.

Спір щодо розміру заборгованості зі сплати аліментів вирішується судом за заявою заінтересованої особи (боржника).

Увага: отже, аліменти за рішенням суду можуть бути стягнуті за минулий період, але не більше, ніж за 3 роки

Якщо стягнути аліменти в необхідному розмірі неможливо, то бухгалтерія підприємства нараховує боржнику заборгованість зі сплати аліментів. Підприємство не має права не стягувати аліменти, визначені у виконавчому листі.

Якщо боржник не згоден з розміром заборгованості зі сплати аліментів у зв’язку з добровільною їх сплатою за минулі періоди, він може звернутись до суду з відповідною заявою та доказами.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль