text
Головбух

Як заповнювати ПН на послуги за видами діяльності, не внесеними до ЄДРПОУ

  • 14 березня 2018
  • 341
експерт MCFR Головбух

Чи обов’язково у відомостях про підприємство в ЄДРПОУ зазначати усі коди КВЕД, за якими платник ПДВ складає податкові накладні на послуги?

Код послуги за ДКПП у податковій накладній є обов’язковим реквізитом (п. 201.1 Податкового кодексу України).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Платник податку, що постачає послуги, мусить нарахувати податкові зобов’язання за такою операцією, скласти і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну, в якій зазначити код ДКПП незалежно від того, чи вніс відповідний код діяльності до ЄДРПОУ (лист ДФС від 25.05.2017 № 368/6/99-99-15-03-02-15/ІПК).

Однак якщо платник ПДВ зазначатиме у податкових накладних коди послуг за видами діяльності, не внесені до ЄДРПОУ, за умови роботи системи моніторингу податкових накладних можливо, що йому доведеться подати до ДФС таблицю даних платника податків. Це, зокрема, передбачає Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 21.02.2017 № 117. До цієї таблиці платник вносить дані про:

Сюрприз від Мінфіну: нова податкова накладна

Як заповнювати ПН на послуги за видами діяльності, не внесеними до ЄДРПОУ
Наталія Товченикексперт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
Спокій бухгалтерам лише сниться. А тим, хто має справу з ПДВ, — й поготів. Ось і жовтень «потішив» подаруночком: оновленими формами податкової накладної та розрахунку коригування. Тож чим вони відрізняються від попередніх і з якої дати їх застосовувати?

Нова податкова накладна: що чекає на бухгалтера з 1 грудня

Як заповнювати ПН на послуги за видами діяльності, не внесеними до ЄДРПОУ
Нижник Тетяна експерт MCFR Головбух
Не встигли бухгалтери познайомитись із податковою накладною, як Кабмін змінив ознаки, за якими ДФС моніторить і блокує податкові накладні та розрахунки коригування до них. Покроково і з прикладами про те: • які нові реквізити у податковій накладній; • як змінилася таблична частина податкової накладної; • яких новацій зазнав розрахунок коригування; • як тепер оформити зведену податкову накладну або за щоденними підсумками; • як філії складають чи отримують податкові накладні; • які особливості складання податкових накладних неплатнику ПДВ; • як виправляти помилки у податкових накладних

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл