Головбух

Як заповнити Звіт з ЄСВ, якщо немає нарахувань

  • 19 серпня 2017
  • 1997

Працівниця, що має двох дітей віком до 15 років, йде у щорічну основну відпустку з 31.07.2017 тривалістю 24 календарних дні та з 24.08.2017 у соціальну додаткову відпустку на дітей тривалістю 10 календарних днів. Відпускні їй нарахували і виплатили в липні. У серпні працівниці нічого не нараховували. З’ясуємо, чи потрібно відображати у Звіті з ЄСВ за серпень відомості про працівницю та як це зробити.

За якими категоріями застрахованих осіб не відображають відомостей у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ Нараховану працівникам зарплату чи винагороду за цивільно-правовими договорами (ЦПД) бухгалтер показує у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ.

Оскільки саме Таблиця 6 Звіту з ЄСВ призначена для формування страхувальниками відомостей у розрізі кожної застрахованої особи про суми нарахованої їй у звітному місяці зарплати (грошового забезпечення), винагороди за ЦПД (абз. 1 п. 9 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435; далі — Порядок № 435).

Але буває так, що дохід за поточний звітний місяць працівникові нарахують у майбутніх місяцях або навпаки — його вже нарахували у минулому місяці. І постає запитання: чи відображати відомості про працівника у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ за поточний звітний місяць, якщо у ньому працівникові доходу не нараховували? Тож маємо визначити:

  • як заповнювати реквізит 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» Таблиці 6 Звіту з ЄСВ;
  • за якими категоріями застрахованих осіб не відображають відомостей у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?
Дізнайтеся також про:

Реквізит 15 Таблиці 6 Звіту з ЄСВ

Правила заповнення реквізиту 15 Таблиці 6 Звіту з ЄСВ визначає пункт 9 розділу IV Порядку № 435. Розглянемо їх застосування на конкретних прикладах.

12 пасток Звіту з ЄСВ

Як заповнити Звіт з ЄСВ, якщо немає нарахувань
Тарас Шарийкерівник експертної групи МСFR Головбух
Дізнайтеся, які пастки підготував Звіт з ЄСВ, як заповнити Звіт з ЄСВ у спірних ситуаціях, як діяти, якщо помилилися

Як отримати лікарняні від Фонду соцстраху

Як заповнити Звіт з ЄСВ, якщо немає нарахувань
Шарий Тараскерівник експертної групи MCFR Головбух
Розрахунок лікарняних та декретних здійснюйте за новими правилами. Також зважте, що з 01.10.2018 почала діяти нова форма заяви розрахунку для лікарняних. Покроково і з прикладами про те: • що нового в порядку отримання фінансування; • як рахувати страховий стаж: за довідками ОК-5 та ОК-7 чи за новим додатком 9; • хто приймає рішення про призначення лікарняних та декретних підприємцям, членам фермерських господарств, особам, які провадять незалежну профдіяльність; • як заповнити заяву-розрахунок; • в які строки виплатити кошти; • що Фонд соцстраху перевірить у заявці на фінансування; • як звітувати за отримані кошти

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл