text
Головбух

Як заповнити Звіт з ЄСВ, якщо немає нарахувань

  • 19 серпня 2017
  • 1893

Працівниця, що має двох дітей віком до 15 років, йде у щорічну основну відпустку з 31.07.2017 тривалістю 24 календарних дні та з 24.08.2017 у соціальну додаткову відпустку на дітей тривалістю 10 календарних днів. Відпускні їй нарахували і виплатили в липні. У серпні працівниці нічого не нараховували. З’ясуємо, чи потрібно відображати у Звіті з ЄСВ за серпень відомості про працівницю та як це зробити.

За якими категоріями застрахованих осіб не відображають відомостей у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ Нараховану працівникам зарплату чи винагороду за цивільно-правовими договорами (ЦПД) бухгалтер показує у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ.

Оскільки саме Таблиця 6 Звіту з ЄСВ призначена для формування страхувальниками відомостей у розрізі кожної застрахованої особи про суми нарахованої їй у звітному місяці зарплати (грошового забезпечення), винагороди за ЦПД (абз. 1 п. 9 розд. IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435; далі — Порядок № 435).

Але буває так, що дохід за поточний звітний місяць працівникові нарахують у майбутніх місяцях або навпаки — його вже нарахували у минулому місяці. І постає запитання: чи відображати відомості про працівника у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ за поточний звітний місяць, якщо у ньому працівникові доходу не нараховували? Тож маємо визначити:

  • як заповнювати реквізит 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» Таблиці 6 Звіту з ЄСВ;
  • за якими категоріями застрахованих осіб не відображають відомостей у Таблиці 6 Звіту з ЄСВ.
Дізнайтеся також про:

Реквізит 15 Таблиці 6 Звіту з ЄСВ

Правила заповнення реквізиту 15 Таблиці 6 Звіту з ЄСВ визначає пункт 9 розділу IV Порядку № 435. Розглянемо їх застосування на конкретних прикладах.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!