Головбух

Заміна відпустки грошовою компенсацією: чи можливо це

  • 13 липня 2017
  • 5183

Чи можлива заміна відпустки грошовою компенсацією та як таку компенсацію обліковувати?

Працівник у 2017 році перебував у відпустці 14 календарних днів (к. д.). Наразі він подав заяву ще на 10 к. д. щорічної відпустки, у якій просить виплатити йому компенсацію за невикористані дні щорічної відпустки за 2014-2016 роки. Чи можна виплатити таку компенсацію?

Заміна відпустки грошовою компенсацією

Заміняти відпустку грошовою компенсацією заборонено (ст. 2 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВРдалі — Закон). Винятком є виплата компенсації у випадках, передбачених статтею 24 Закону.

Зокрема, за бажанням працівника частину щорічної відпустки можна замінити грошовою компенсацією. У такому разі тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути меншою ніж 24 к. д.

За бажанням працівника після використання ним 24 к. д. щорічної відпустки за робочий рік, за який надають відпустку, за решту днів невикористаної щорічної відпустки за цей же робочий рік йому можна виплатити грошову компенсацію. До прикладу, тривалість щорічної відпустки працівника становить 31 к. д. (24 к. д. — щорічна основна відпустка, і 7 к. д. — щорічна додаткова відпустка за ненормований робочий день). Якщо працівник використає за відповідний робочий рік 24 к. д. відпустки, за сім днів він може отримати компенсацію.

Компенсацію виплачують на підставі відповідної заяви працівника та наказу про надання щорічної відпустки. У такому разі виплатити грошову компенсацію за невикористані дні відпустки можна одночасно з оплатою наданих днів або одразу після їх використання. Таке пояснення щодо виплати грошової компенсації за невикористані дні відпустки надано у листі Мінсоцполітики від 07.12.2016 № 731/13/116-16.

Тобто реалізувати своє право на компенсацію за невикористані дні щорічної відпустки працівник може в кожному робочому році після використання 24 к. д. (лист Мінсоцполітики від 25.06.2014 № 248/13/116-14). Тому працівнику, який у відповідному році не використав 24 к. д. щорічної відпустки, не можна виплатити грошову компенсацію за невикористані дні відпустки цього року.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл