Головбух

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів

  • 23 жовтня 2018
  • 18627
експерт MCFR Головбух

Як правильно заповнити звіт про інвалідів до Фонду соціального захисту інвалідів. Які наслідки та відповідальність настають за неподання звіту та недотримання річного нормативу з працевлаштування інвалідів

Наказ про відрядження

Усі роботодавці, на яких поширюється норматив працевлаштування осіб з інвалідністю, зобов’язані не лише зареєструватися у відділенні Фонду, але й щороку до 1 березня звітувати про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за встановленою формою.

Якщо підприємство має відокремлені підрозділи, дані про них зазначає у своєму зведеному звіті. Окремо про виконання нормативу такі підрозділи не звітують.

Процедуру подання роботодавцями звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю врегульовує Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженим постановою КМУ від 31.01.2007 № 70.

Так, звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня до відділень Фонду, в яких вони зареєстровані. Відповідну форму звітності № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів» (далі — форма № 10-ПІ) затверджено наказом Мінпраці від 10.02.2007 № 42 (далі — Наказ № 42).

Звіт про працевлаштування і зайнятість інвалідів (10-ПІ)затверджено наказом Мінпраці від 10.02.2007 № 42

Звіт № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»затверджено наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316

Увага: звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю подають до 1 березня до відділення Фонду соціального захисту інвалідів за місцем реєстрації

Датою надходження звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю вважають дату подання роботодавцем звіту до відділення Фонду, а в разі його надіслання поштою — дату, проставлену на поштовому штемпелі.

Порядок заповнення форми № 10-ПІ визначено в Інструкції щодо заповнення форми № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів», затвердженій Наказом № 42.

Так, у рядку 03 форми № 10-ПІ відображають кількість осіб з інвалідністю — штатних працівників, які мають працювати на робочих місцях, створених роботодавцем, відповідно до нормативу робочих місць для забезпечення працевлаштування осіб з інвалідністю, встановленого статтею 19 Закону № 875.

Показник рядка 03 визначають для роботодавців, у яких працює від 25 осіб, шляхом множення показника рядка 01 на 4%, а для роботодавців, у яких працює від 8 до 25 осіб, цей показник вважають рівним одній особі. Якщо під час обчислення виникає дробове число, його необхідно округлити до цілого (якщо число після коми 5 і більше, його округлюють у бік збільшення).

При цьому для виконання нормативу не враховують працевлаштованих осіб з інвалідністю, для яких це місце роботи є неосновним (тобто які працюють за сумісництвом). Адже до облікової кількості штатних працівників не включають осіб, прийнятих на роботу за сумісництвом з інших підприємств (пп. 2.6.1 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Деркомстату від 28.09.2005 № 286).

Увага: до виконання нормативу не враховують працевлаштованих осіб з інвалідністю, які працюють за сумісництвом

Якщо роботодавець не виконав нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, у рядку 6 форми № 10-ПІ зазначають суму адміністративно-господарських санкцій за невиконання цього нормативу. Такі суми санкцій підлягають сплаті до відділень Фонду на рахунки, відкриті в органах Держказначейства за місцем державної реєстрації, до 15 квітня року, що настає за роком, у якому було порушено норматив.

Для роботодавців, у яких працює 15 і більше осіб, сума адміністративно-господарських санкцій дорівнює добутку середньорічної зарплати штатного працівника і кількості інвалідів, не працевлаштованих усупереч Закону № 875. Якщо ж кількість працюючих осіб — від 8 до 15 осіб, сума таких санкцій дорівнює половині середньорічної зарплати штатного працівника.

Аби унаочнити заповнення форми № 10-ПІ, наведемо Приклад.

Приклад: Розрахунок штрафу за невиконання нормативу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

Середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу у 2016 році становила 10 осіб. Фонд оплати праці штатних працівників дорівнював 952 тис. грн, відповідно середньорічна зарплата на одного працівника становить 95,2 тис. грн (952 тис. грн ÷ 10).

Роботодавцеві доведеться сплатити адміністративно-господарські санкції за невиконання нормативу у сумі 47,6 тис. грн (95,2 тис. грн ÷ 2).

Приклад заповнення розділу «Кількість працівників та фонд оплати праці» форми № 10-ПІ наведемо у Додатку.

Додаток

Приклад заповнення форми № 10-ПІ

(Витяг)

Звіт про працевлаштування і зайнятість інвалідів (10-ПІ): заповнюємо правильно

Окрім того, роботодавці мають подавати до центрів зайнятості за місцем реєстрації інформацію про наявність у них вільних робочих місць (вакантних посад) для працевлаштування осіб з інвалідністю як звіт про наявність вакансій, форму якого затверджено наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316.

Як отримати лікарняні від Фонду соцстраху

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів
Шарий Тараскерівник експертної групи MCFR Головбух
Розрахунок лікарняних та декретних здійснюйте за новими правилами. Також зважте, що з 01.10.2018 почала діяти нова форма заяви розрахунку для лікарняних. Покроково і з прикладами про те: • що нового в порядку отримання фінансування; • як рахувати страховий стаж: за довідками ОК-5 та ОК-7 чи за новим додатком 9; • хто приймає рішення про призначення лікарняних та декретних підприємцям, членам фермерських господарств, особам, які провадять незалежну профдіяльність; • як заповнити заяву-розрахунок; • в які строки виплатити кошти; • що Фонд соцстраху перевірить у заявці на фінансування; • як звітувати за отримані кошти

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл