Головбух

1С та санкції РНБО

  • 16 травня 2017
  • 6708

Окрім багатьох російських компаній, що працюють на території України, під дії санкцій РНБО потрапила і компанія "1С" - постачальник програмного забезпечення "1С: Бугалтерія".

Окрім багатьох російських компаній, що працюють на території України, під дії санкцій РНБО потрапила і компанія "1С" - постачальник програмного забезпечення "1С: Бухгалтерія".

Сьогодні було опубліковано Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 який вводить в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року щодо застосування персональних спеціальних санкцій, економічних та обмежувальних заходів.

Санкції будуть застосовуватись до російських компаній, що працюють на території України. Рішення РНБО забороняє таким компаніям проводити будь-яку економічну, телекомунікаційну, та інші види діяльності.

Серед компаній, що потрапили від дії санкцій є і компанія «1С», постачальник програмного забезпечення «1С:Бухгалтерія». Санкції забороняють провадити компанії будь-яку діяльність на території України. Що буде з відповідним програмним забезпеченням та як відбуватиметься його підтримка – невідомо.

Фізичні та юридичні особи, які також потрапили під дії санкцій:

Під санкції потрапили, зокрема:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «1С» (Общество с ограниченной ответственностью «1С»)

Серед обмежувальних заходів, зокрема: заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності , заборона здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб — резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких знаходиться у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції.

2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Яндекс» (Общество с ограниченной ответственностью «Яндекс») Серед обмежувальних заходів, зокрема: заборона інтернет-провайдерам надання послуг із доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів/сервісів.

3. ТОВ «Вконтакте»(ООО «Вконтакте»)

Серед обмежувальних заходів, зокрема: заборона інтернет-провайдерам надання послуг із доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).

Головбух слідкуватиме за розвитком подій і інформуватиме Вас, щодо подальшої роботи однієї із найпопулярніших систем бухгалтреського обліку в Україні.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл