Головбух

Новий звіт до військкомату про громадян, закріплених за транспортними засобами

  • 24 листопада 2015
  • 583

Цьогоріч уперше надаватимемо військовим комісаріатам інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах на таких транспортних засобах і техніці.Розглянемо новий звіт

Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 21.10.1993 № 3543-XII, із метою задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань на особливий період транспортними засобами і технікою встановлюється військово-транспортний обов’язок, що поширюється на центральні та місцеві органи виконавчої влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації (далі — підприємство), у т. ч. на залізниці, порти, пристані, аеропорти, нафтобази, автозаправні станції дорожнього господарства й інші підприємства, які забезпечують експлуатацію транспортних засобів, а також на громадян — власників транспортних засобів.

Порядок виконання військово-транспортного обов’язку визначає Положення про військово-транспортний обов’язок, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1921 (далі — Положення № 1921). Відповідно до постанови уряду від 17.06.2015 № 405 Положення № 1921 викладено у новій редакції.

► Участь працівника у зборах за повісткою з військкомату — у Звіті з ЄСВ

Отже, за Положенням № 1921 військово-транспортний обов’язок виконується:

  • у мирний час — шляхом проведення заходів, пов’язаних із військовим обліком транспортних засобів і техніки та своєчасним забезпеченням їх мобілізаційної готовності відповідно до визначених завдань;
  • в особливий період — шляхом передачі підприємствами, а також громадянами транспортних засобів і техніки для задоволення потреб військових формувань відповідно до визначених завдань.

Первісна редакція Положення № 1921 зобов’язувала керівників підприємств забезпечувати подання до військових комісаріатів раз на рік, не пізніше грудня, відомостей про наявність і технічний стан транспортних засобів, а також про громадян, які працюють на підприємстві на цих засобах. Однак форму подання означених відомостей унормовано не було.

Наразі згідно з пунктом 15 нової редакції Положення № 1921 керівники підприємств мають подавати до військових комісаріатів щороку до 20 червня і 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах на таких транспортних засобах і техніці, за формою, що визначена у Додатку 1 до Положення № 1921.

► Чи потрібно подавати до військкомату звіт за формою 6-Б (6-б) про працюючих та заброньованих військовозобов’язаних

У звіті (див. Додаток) зазначатимемо інформацію про директора, заступника директора (головного інженера), начальника (працівника) кадрової служби, номери їхніх телефонів, місця проживання, список транспортних засобів і техніки, відомості про закріплених за ними громадян (у т. ч. рік народження, номер військово-облікової спеціальності, військове звання, місце проживання) тощо.

 Цікаве за темою:

Уточнюємо декларацію з податку на прибуток

14 березня 2017 Надмірна кількість змін у податковому законодавстві спричиняє виникнення помилок у податковій звітності. Не є винятком і декларування податку на прибуток. З’ясуємо, як виправити звітні похибки за допомогою уточнюючого розрахунку


Податковий кредит та списання кредиторської заборгованості

13 березня 2017 Чи мають платники податків проводити коригування податкового кредиту ПДВ, при списанні кредиторської заборгованості? Давайте розглянемо нюанси такої операції


Податок на прибуток підприємств: відповіді на актуальні запитання

20 лютого 2017 Податкові нововведення 2017 року породили чимало запитань у платників податків, зокрема. Щодо оподаткування прибутків підприємств

Форму звіту в електронному вигляді (формат DOC) розміщено в експертно-правовій системі «Expertus: Кадри», у веб-програмі «КОЗА Онлайн: Кадри» та на порталі kadrovik01.com.ua (розділ «Звіти і форми»).

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл