Головбух

Податкові перевірки 2017: кому можна «розслабитись»?

  • 13 березня 2017
  • 6431

У 2017 році змінився порядок проведення планових та позапланових перевірок контролюючими органами ДФС. Проте, деяким підприємствам «пощастить» і у 2017 перевірки їх оминуть

Ми вже розповідали вам, про податкові перевірки у 2017 році, а також, про особливості і підстави проведення позапланових перевірок. У цьому матеріалі піде мова про підприємства, яких цьогорічні перевірки не стосуються.

Кого оминуть цьогорічні податкові перевірки?

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 № 1726-VIII встановлено заборону на проведення будь яких податкових перевірок підприємств, що:

  • розташовані в зоні АТО;
  • знаходяться на лінії розмежування чи у зоні бойових дій (перелік міст та населених пунктів актуалізується Кабміном);
  • були вивезені із зони АТО, проте основна частина чи повний набір первинних документів залишився у зоні АТО, або були втрачені.

Податкові перевірки 2017: кому можна «розслабитись»? Заборона контролюючих перевірок стосується і підприємств, що знаходяться у процесі перереєстрації основного місця розташування із зони проведення АТО на підконтрольні Уряду території.

Для того, щоб оминути податкові перевірки, підприємству необхідно відповідно до підпункту 38.11.10 розділу ХХ «Перехідних положень» подати заяву про неможливість вивезти первинні документи до завершення АТО. Якщо підприємство подає таку заяву, контролюючі органи отримують мораторій на проведення перевірок такого підприємства, доки документи не будуть вивезені на підконтрольну уряду територію.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл