Головбух

Опубліковано перелік технічно складних товарів які підлягають гарантійному ремонту в цілях застосування РРО

  • 2 березня 2017
  • 769

Однією із важливих новацій та змін, що цього року мають бути внесені у Податковий кодекс України, є розширення сфери застосування РРО. Давайте дізнаємося, що нового вигадали урядовці

Як розширити сфери застосування РРО? Запровадити їх обов’язкове застосування у нових сферах підприємницької діяльності! Основна мета урядовців – забезпечити єдині підходи щодо обліку та руху грошових коштів, руху товарів. На їх думку, такі міри мають запобігати тонізації малого бізнесу за рахунок визначення реального обсягу розрахункових операцій суб'єктів господарювання, що застосовують спрощену систему оподаткування.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Читайте більше про остаточне затвердження законопроекту у статті: 

Є перелік складних побутових товарів — кому та коли купувати РРО

Отже, повернемося до змін, що очікують підприємців у 2017 році. Зміни щодо застосування РРО підприємцями, які здійснюють гарантійне обслуговування затверджені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 № 1791-ІІІ до:

  • статті 2 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" в частині встановлення Кабінетом Міністрів України Переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій;
  • статті 6 Закону України  "Про захист прав споживачів" в частині встановлення Кабінетом Міністрів України Переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні.

Новий закон про валюту: до чого готуватися бухгалтеру

Опубліковано перелік технічно складних товарів які підлягають гарантійному ремонту в цілях застосування РРО
ГАВРИЛОВА Олена адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «Едвайзер», Київ
Покроково і з прикладами про те: • Закон України «Про валюту і валютні операції»: головні положення (що залишилось, що скасовано, а що нового); • коли зміни починають діяти; • нормативно-правові акти, які втрачають силу; • валютні операції: інвестування без обмежень, кредити без реєстрації — заміна слів чи процедури; • ЗЕД: чи стане простіше працювати; • розрахунки в інвалюті в Україні та переказ коштів за кордон, купівля/продаж валюти: чи спростять відносини між українськими та іноземними підприємствами; • валютний контроль: які операції звільнені від контролю, а які підпадають під нього; • який порядок, хто і як здійснюватиме контроль; • відповідальність і санкції: які штрафи скасують, посилять чи доповнять

Перш за все, обов’язкове застосування РРО стосуватиметься суб'єктів господарювання малого бізнесу, оскільки більшість із таких суб'єктів працюють на ринках, торгівельних центрах, торгівельних рядах, тощо. Саме такі підприємці реалізують найбільшу частку різноманітних товарів.

Фактично, введення обов’язкового застосування РРО має допомогти запобіганню можливих порушень, а також, гарантувати споживачам можливість повернення коштів за неякісні товари чи послуги. Також урядом було встановлено перелік технічно складних товарів, що підлягають гарантійному ремонту, в цілях застосування РРО.

Інструкція для касира, або Квест «Продай товар через РРО»

Опубліковано перелік технічно складних товарів які підлягають гарантійному ремонту в цілях застосування РРО
Тетяна Нижникексперт MCFR Головбух
Касиру не буває сумно: пробивай товар, контролюй стрічку в РРО, роздруковуй чеки, підклеюй звіти... Голова йде обертом. А раптом вимкнули світло чи зламався касовий апарат — куди бігти? Спокійно! Усе під контролем. «Головбух» розробив для вас пам’ятку
Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл