Головбух

Чи потрібен додаток АМ, якщо тимчасова податкова різниця не обліковується

  • 1 грудня 2014
  • 73

ПРОБЛЕМА

Чи необхідно подавати додаток АМ до рядка 06.4.27 додатка ІВ до декларації про прибуток, якщо на підприємстві не обліковується тимчасова податкова різниця, що виникла за результатами інвентаризації станом на 01.04.2011?

РІШЕННЯ

Пунктом 46.5 Податкового кодексу України визначено, що форма податкової декларації встановлюється центральним органом виконавчої влади. Декларація про прибуток подається за формою, затвердженою наказом МДЗ від 30.12.2013 № 872. Додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною.

Суми тимчасової податкової різниці, яка виникла за результатами інвентаризації основних засобів станом на 01.04.2011, відображаються у графі 5 таблиці 1 «Нарахована амортизація за звітний період» додатка АМ до декларації про прибуток. Значення графи 5 таблиці 1 додатка АМ заноситься до рядка 06.4.27 додатка ІВ та до рядка 06.4 декларації про прибуток. Також у додатку АМ відображаються:

суми нарахованої за звітний період амортизації основних засобів та інших необоротних активів, нематеріальних активів, витрат, пов’язаних із видобутком корисних копалин (таблиця 1);

витрати на ремонт та поліпшення основних засобів (таблиця 2);

витрати на реконструкцію, модернізацію та інші поліпшення свердловин (таблиця 3).

Таким чином, оскільки в додатку АМ до декларації про прибуток, крім показників нарахованої амортизації тимчасової податкової різниці, що виникла за результатами інвентаризації станом на 01.04.2011, відображаються й інші показники податкового обліку, то заповнювати й подавати додаток АМ до декларації про прибуток потрібно.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл