Чи потрібен додаток АМ, якщо тимчасова податкова різниця не обліковується

25

ПРОБЛЕМА

Чи необхідно подавати додаток АМ до рядка 06.4.27 додатка ІВ до декларації про прибуток, якщо на підприємстві не обліковується тимчасова податкова різниця, що виникла за результатами інвентаризації станом на 01.04.2011?

РІШЕННЯ

Пунктом 46.5 Податкового кодексу України визначено, що форма податкової декларації встановлюється центральним органом виконавчої влади. Декларація про прибуток подається за формою, затвердженою наказом МДЗ від 30.12.2013 № 872. Додатки до податкової декларації є її невід’ємною частиною.

Суми тимчасової податкової різниці, яка виникла за результатами інвентаризації основних засобів станом на 01.04.2011, відображаються у графі 5 таблиці 1 «Нарахована амортизація за звітний період» додатка АМ до декларації про прибуток. Значення графи 5 таблиці 1 додатка АМ заноситься до рядка 06.4.27 додатка ІВ та до рядка 06.4 декларації про прибуток. Також у додатку АМ відображаються:

суми нарахованої за звітний період амортизації основних засобів та інших необоротних активів, нематеріальних активів, витрат, пов’язаних із видобутком корисних копалин (таблиця 1);

витрати на ремонт та поліпшення основних засобів (таблиця 2);

витрати на реконструкцію, модернізацію та інші поліпшення свердловин (таблиця 3).

Таким чином, оскільки в додатку АМ до декларації про прибуток, крім показників нарахованої амортизації тимчасової податкової різниці, що виникла за результатами інвентаризації станом на 01.04.2011, відображаються й інші показники податкового обліку, то заповнювати й подавати додаток АМ до декларації про прибуток потрібно.



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
У нас багато цікавого!

Так, у нас на порталі також є кошенята. Та загалом ми пишемо про дуже серйозні речі.

Зареєструйтеся та читайте наші статті — це займе лише 1 хвилину. А потім для Вас:
аналіз усіх податкових новацій 
✓ найсвіжіші бухгалтерські новини
✓ а ще дивіться відеозапис вебінару «Оновлена податкова накладна та звітність з ПДВ»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль