text
Головбух

Заповнення додатка АМ до декларації з податку на прибуток

  • 1 грудня 2014
  • 701

ПРОБЛЕМА

Які особливості заповнення додатка АМ до декларації з податку на прибуток у 2014 році?

РІШЕННЯ

У 2014 році платники податку на прибуток подають до податкового органу Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства (далі — Декларацію) за новою формою, затвердженою наказом МДЗ від 30.12.2013 № 872.

Зокрема, додаток АМ до рядка 06.4.27 додатка ІВ Декларації складається з трьох таблиць, кожна з яких має своє призначення.

У таблиці 1 додатка АМ відображається нарахована амортизація за звітний період однією сумою без розбивки на групи, але з розшифровкою сум нарахованої амортизації на:

основні засоби та інші необоротні активи;

нематеріальні активи;

витрати, пов’язані з видобутком корисних копалин;

тимчасову податкову різницю, яка виникла за результатами інвентаризації основних засобів станом на 01.04.2011.

У таблиці 2 додатка АМ відображаються витрати на ремонт та поліпшення основних засобів відповідно до пункту 146.12 Податкового кодексу України (ПК) без розшифровки в розрізі загальновиробничих, адміністративних, інших витрат та витрат на збут.

У таблиці 3 додатка АМ відображається сума витрат на реконструкцію, модернізацію та інші поліпшення свердловин відповідно до пункту 148.5 ПК також без надання розшифровки щодо загальновиробничих, адміністративних, інших витрат та витрат на збут.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах