Головбух

Виправлення помилки у декларації з податку на прибуток

  • 1 грудня 2014
  • 24

ПРОБЛЕМА

Чи має право платник податку на прибуток виправити помилку у декларації з цього податку за рік?

РІШЕННЯ

В Узагальнюючій податковій консультації щодо особливостей подання декларацій з податку на прибуток та сплати податку, яку затверджено наказом ДПС України від 21.12.2012 № 1171, податківці надали роз’яснення щодо можливості виправлення помилок у декларації з податку на прибуток.

Так, змінені в уточненій річній декларації зобов’язання змінюють (збільшують або зменшують) суми авансових внесків за всі періоди їх нарахування.

Крім того, у разі, коли в уточненій декларації збільшується сума зобов’язань з податку на прибуток, платник податку зобов’язаний сплатити суму недоплати та штраф відповідно до пункту 50.1 Податкового кодексу України за кожен звітний період, термін сплати авансових внесків за яким настав на дату подання уточненої декларації.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл