text
Головбух

Оплата простою при відрядній оплаті праці

  • 9 вересня 2016
  • 1

В організації, де запроваджено відрядну систему оплати праці, протягом календарного місяця працівники не отримували відрядних нарядів. Чи потрібно в цій ситуації нараховувати працівникам заробітну плату, в якому розмірі?

Відповідно до частини першої статті 21 Кодексу законів про працю України (КЗпП) трудовий договір — це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою (далі — роботодавець), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

► Нарахування ЄСВ у 2018 році: зміни та новації

Окрім того, роботодавець повинен правильно організовувати працю працівників, створювати умови для зростання продуктивності праці, забезпечувати трудову і виробничу дисципліну (ст. 141 КЗпП).

 Прожитковий мінімум працездатних осіб

Частиною першою статті 34 КЗпП визначено, що простій — це призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами. Тому цю ситуацію можна класифікувати, як простій не з вини працівника.

В іншому випадку незабезпечення працівників відрядними нарядами свідчить про неправильну організацію праці.

Час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (ч. 1 ст. 113 КЗпП).

  Трансфертне ціноутворення 2018

При відрядній оплаті праці розцінки визначаються виходячи з установлених розрядів роботи, тарифних ставок (окладів) і норм виробітку (норм часу) (ч. 1 ст. 90 КЗпП). Отже, в організаціях для всіх робітничих професій незалежно від встановленої системи оплати праці (почасової, тобто за відпрацьований час, або відрядної — залежно від виробітку) мають бути визначені місячні або годинні тарифні ставки, які відображають у штатному розписі.

 Зміни в УКТ ЗЕД з 2018 року: що готує нам новий законопроект

Для забезпечення встановлених статтею 113 КЗпП гарантій під час простою для працівників з відрядною системою оплати праці при нарахуванні заробітної плати у розмірі двох третин тарифної ставки до уваги беруться тарифні ставки, зазначені у штатному розписі.

► Спрощена система оподаткування у 2018 році

Варто також пам’ятати, що у певних випадках зупинення виробництва працівники (застраховані особи) можуть отримати допомогу з часткового безробіття за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (ст. 47 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI).

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль