Головбух

Розраховуємо лікарняні за погодинно-відрядної оплати праці

  • 3 червня 2015
  • 59

ПРОБЛЕМА

Як розрахувати лікарняні за погодинно-відрядної оплати праці?

РІШЕННЯ

Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням затверджено постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266 (далі — Порядок № 1266). Відповідно до пунктів 7 та 8 цього Порядку система оплати праці не впливає на порядок розрахунку лікарняних.

При розрахунку лікарняних визначають середньоденний заробіток працівника (п. 13 Порядку № 1266). Однак коли в разі підсумованого обліку робочого часу або облік робочого часу ведуть в годинах, а також коли в розрахунковому періоді працівнику було встановлено неповний робочий день слід визначати середньогодинну зарплату (п. 15 Порядку № 1266).

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл