Головбух

Розрахунок середньої зарплати звільненого працівника для надання довідки до центру зайнятості

  • 3 червня 2015
  • 53

ПРОБЛЕМА

Як розрахувати середню заробітну плату працівниці, яка звільнена за згодою сторін, для надання довідки до центру зайнятості? Особа працювала на умовах неповного робочого дня з січня по липень. Щомісячна заробітна плата — 1200 грн., у червні була нарахована премія 200 грн., а в липні — 100 гривень.

РІШЕННЯ

Середню заробітну плату для надання довідки до центру зайнятості потрібно розраховувати згідно з додатком 1 до постанови КМУ «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» від 26.09.2001 № 1266.

Розрахунковим періодом для обчислення середньої заробітної плати для призначення працівниці допомоги по безробіттю буде період за шість місяців: з 1 січня по 30 червня включно. До розрахунку включається дохід за кожний місяць розрахункового періоду, з якого були сплачені страхові внески.

У даному разі для розрахунку середньої заробітної плати потрібно додати заробітну плату за період січень — червень та премію в розмірі 200 грн. Премія 100 грн. не включається до розрахунку, тому що липень не входить до розрахункового періоду. Одержану суму доходу потрібно поділити на суму календарних днів з січня по червень. Допомога по безробіттю обмежується середньою заробітною платою по регіону за попередній місяць.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл