Головбух

Розрахунок допомоги по вагітності та пологах працівниці, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною

  • 3 червня 2015
  • 19

ПРОБЛЕМА

Під час відпустки працівниці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на підприємстві змінився штатний розпис, і її перевели з повної ставки на 0,5 ставки. Не виходячи з попередньої відпустки, працівниця знову пішла у декретну відпустку. Декретні їй нарахували виходячи з 0,5 мінімальної зарплати. Чи правильно їй розрахували декретні?

РІШЕННЯ

Згідно з пунктом 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266, якщо в розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку з поважних причин (тимчасова непрацездатність, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком), середня заробітна плата для оплати листка непрацездатності визначається виходячи з місячної тарифної ставки, встановленої працівниці на момент настання страхового випадку. Якщо на підприємстві встановлено неповний робочий день (робочий тиждень), середня заробітна плата обчислюється виходячи з частини місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівниці на момент настання страхового випадку, що відповідає її графіку роботи.

Отже, коли на підприємстві встановлено неповний робочий час, то розрахунок допомоги по вагітності та пологах має здійснюватися виходячи з посадового окладу, встановленого працівниці на момент настання страхового випадку, в даному випадку це 0,5 ставки. Але не менше ніж 0,5 мінімальної зарплати. Адже відповідно до статті 95 Кодексу законів про працю України (КЗпП) та статті 3 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) не може бути нижчим законодавчо встановленого мінімального рівня.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл