Опис маршруту легкового автомобіля у подорожньому листі

66

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно детально описувати маршрут легкового автомобіля у подорожньому листі, якщо його використовували для службових поїздок містом?

РІШЕННЯ

Типова форма подорожнього листа службового легкового автомобіля та порядок його застосування втратили чинність з 16.04.2013 відповідно до наказу Держстату від 19.03.2013 № 95. Проте цю форму не заборонено й надалі використовувати. Крім того, є можливість вдосконалити форму листа з урахуванням власних потреб.

Скасована форма подорожнього листа легкового автомобіля, на відміну від вантажного, є досить стислою і не передбачає опису декількох маршрутів за день чи зміну.

Тобто детальний опис маршруту легкового автомобіля підприємства у подорожньому листі записати важко.

Внимание

Тому підприємство може розробити свою форму подорожнього листа легкового автомобіля з включенням та розширенням необхідних колонок.

Подорожній лист є головною підставою для списання пально-мастильних матеріалів в обліку підприємства. Описаний у подорожньому листі маршрут є підтвердженням зв’язку витрат на пально-мастильні матеріали з господарською діяльністю підприємства.

Тому при зазначенні у подорожньому листі маршруту «по місту» слід подбати про економічне обґрунтування витрат, пов’язаних з такою поїздкою (наприклад, розпорядження про відрядження, відповідність пунктів заправки маршруту відрядження).

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачіПриділіть лише 30 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль