Головбух

Відповідальність за неповне роздрукування Z-звіту у зв’язку із закінченням чекової стрічки в касовому апараті

  • 22 червня 2015
  • 25

ПРОБЛЕМА

Чи застосовуються фінансові санкції у разі неповного роздрукування чека Z-звіту у зв’язку із закінченням чекової стрічки в касовому апараті та як уникнути такого порушення?

РІШЕННЯ

Відповідно до пункту 4 статті 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР (далі — Закон № 265) за невиконання щоденного роздрукування фіскального звітного чека або його незберігання до суб’єктів підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у розмірі 20 нмдг або 340 грн. Пунктами 14 та 17 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затверджених постановою КМ України від 18.02.2002 № 199визначено перелік обов’язкових реквізитів, які повинен містити чек Z-звіту.

У разі неповного роздрукування чека Z-звіту у зв’язку із закінченням чекової стрічки до суб’єкта господарювання застосовується фінансова санкція згідно з пунктом 4 статті 17 Закону № 265 у розмірі 20 нмдг, або 340 грн. Для уникнення такого порушення суб’єкт господарювання повинен контролювати наявність достатнього розміру стрічки в гнізді касового апарата для друкування РРО даних денного звіту та своєчасно замінювати її новою стрічкою у разі її недостатнього розміру.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл