Головбух

Чи потрібно подавати розрахунок хмільного збору, якщо у звітному періоді не здійснювалась діяльність

  • 1 грудня 2014
  • 33

ПРОБЛЕМА

Підприємство отримало ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, але їх продаж планує розпочати через місяць. Чи необхідно подавати розрахунок хмільного збору, якщо у звітному періоді діяльність не здійснювалася?

РІШЕННЯ

З 01.01.2013 платники податків повинні використовувати норми щодо порядку оподаткування та сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які визначено у пункті 16 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Форму Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі — Розрахунок) та Порядок його заповнення затверджено наказом ДПАУ від 01.12.2009 № 671.

Щомісяця, протягом 20 календарних днів, які настають за останнім календарним днем звітного місяця, платник збору повинен подавати вказаний Розрахунок органу державної податкової служби, в якому він перебуває на обліку як платник податків.

Обов’язок з подання податкових декларацій за кожний звітний період щодо кожного окремого податку, платником якого є суб’єкт господарювання, покладено на нього незалежно від того, провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді, чи ні (п. 49.2 ПК).

Оскільки Розрахунок хмільного збору можна прирівняти до податкової декларації, це означає, що його платник податків зобов’язаний подавати податковому органу незалежно від факту здійснення господарської діяльності у звітному періоді.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл