text
Головбух

Військовий збір з орендної плати: коли починати платити

  • 1 грудня 2015
  • 31

ПРОБЛЕМА

Із якого періоду потрібно починати утримувати військовий збір з орендної плати?

РІШЕННЯ

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VІІІзмінено об’єкт оподаткування військовим збором. Починаючи з 01.01.2015, його визначають відповідно до статті 163 Податкового кодексу України (ПК). Тобто з 01.01.2015 орендна плата є об’єктом оподаткування військовим збором.

До 01.01.2015 орендна плата не оподатковувалась військовим збором. Підтверджували це й податківці у листі від 29.09.2014 № 9660/10/26-15-17-01-07.

При цьому, якщо орендна плата нараховується після 01.01.2015, але за період до 01.01.2015, то вона підлягає оподаткуванню військовим збором.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль