Головбух

Щодо терміну використання марок акцизного податку, отриманих до 01.09.2013

  • 1 грудня 2014
  • 20

ПРОБЛЕМА

У підприємства — платника податку на прибуток обліковуються марки акцизного податку, отримані до 01.09.2013. Який термін використання таких марок згідно з чинним законодавством?

РІШЕННЯ

З першого вересня 2013 року постановою КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1251 і від 13 березня 2013 р. № 188» від 03.07.2013 № 474 запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв вітчизняного та імпортного виробництва та марки акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Нагадаємо, відповідно до підпункту 212.1.1 Податкового кодексу України (ПК) платниками акцизного податку є особи, які виробляють підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у т. ч. з давальницької сировини.

Важно

Марки акцизного податку, отримані до 1 вересня 2013 року, використовуються протягом 12 місяців з дати запровадження марок нового зразка.

Імпортування та подальша реалізація алкогольних напоїв, які марковані марками акцизного податку поперед-нього зразка, можуть здійснюватися протягом 12 місяців з дати запровадження марок нового зразка, незалежно від дати розливу продукції та дати експортування її іноземному виробнику.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл