text
Головбух

Реєстрація розрахунку коригування у Єдиного реєстрі податкових накладних

  • 1 грудня 2014
  • 30

ПРОБЛЕМА

Підприємство-постачальник не зареєструвало у Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної. Такий розрахунок зменшив його податкові зобов’язання. Як діяти підприємству?

РІШЕННЯ

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних затверджено постановою КМУ від 29.12.2010 № 1246. Відповідно до пункту 3 цього Порядку у разі складання розрахунку коригування до податкової накладної, що підлягає реєстрації, до Єдиного реєстру податкових накладних в обов’язковому порядку вносяться також відомості, що містяться у такому розрахунку.

При перевірці податківці не враховують зменшення податкових зобов’язань за тими розрахунками коригування, які виписані з порушенням.

Тому краще цей розрахунок відобразити у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних як помилково занесений (методом «сторно»). При цьому виписати новий розрахунок-коригування, виходячи із підстав для такого коригування, в іншому періоді та зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!