Показники коригування ПДВ в Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних

31

ПРОБЛЕМА

Як відобразити у Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної?

РІШЕННЯ

Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі — Розрахунок) може друкуватися поліграфічним способом, за допомогою комп’ютера або іншим методом. Розрахунок складається у двох примірниках. Оригінал надається покупцю, копія залишається у продавця, зберігаються у порядку, аналогічному порядку збереження податкових накладних.

Якщо Розрахунок складається до податкової накладної, яка відповідно до пункту 201.10 Податкового кодексу України (ПК) підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, такий розрахунок надається покупцю тільки після його реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.

На підставі Розрахунку отримувач товарів/послуг здійснює коригування податкового кредиту відповідно до статті 192 ПК з обов’язковим відображенням зазначених коригувань у Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних (далі — Реєстр). На титульному аркуші Розрахунку вказується, до якої податкової накладної та за яким договором вносяться зміни. Сума коригування податкового кредиту вказується в графі 10 та/або 11 в останньому рядку Розрахунку.

Номер Розрахунку присвоюється відповідно до його номера в Реєстрі.

З набранням чинності 01.12.2014 наказу Мінфіну від 22.09.2014 № 958 Реєстр ведеться за новою формою, затвердженою даним наказом.

У графах 10, 12, 14, 16, 18 та 20 розділу ІІ Реєстру вказується вартість товарів/послуг та необоротних активів без податку на додану вартість. У разі здійснення записів на підставі Розрахунку (додаток 2 до податкової накладної) такі записи здійснюються з відповідним знаком (+ чи –). У графах 11, 13, 15, 17, 19 та 21 Реєстру вказується сплачена (нарахована) сума податку на додану вартість за товарами/послугами та необоротних активів, визначена виходячи з їх вартості, зазначеної у графах 10, 12, 14, 16, 18 та 20 (відповідно).

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
У нас багато цікавого!

Так, у нас на порталі також є кошенята. Та загалом ми пишемо про дуже серйозні речі.

Зареєструйтеся та читайте наші статті — це займе лише 1 хвилину. А потім для Вас:
аналіз усіх податкових новацій 
✓ найсвіжіші бухгалтерські новини
✓ а ще дивіться відеозапис вебінару «Оновлена податкова накладна та звітність з ПДВ»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль