text
Головбух

Як у податковій накладній заповнювати рядок «Вид цивільно-правового договору»

  • 28 червня 2015
  • 16

ПРОБЛЕМА

Як у полі податкової накладної заповнювати реквізит «Вид цивільно-правового договору», якщо договір відсутній (разова поставка)?

РІШЕННЯ

Пунктами 4 і 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957, визначено, що у рядку «Вид цивільно-правового договору» зазначається вид цивільно-правового договору згідно з видом договірних зобов’язань та дата виписки у такій послідовності: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри).

У разі постачання товарів/послуг за усною домовленістю сторін у відповідних рядках податкової накладної слід зазначати:

у рядку «Вид цивільно-правового договору» — «Договір купівлі-продажу», «Договір на виконання робіт» тощо;

у рядку «від» — дату виконання усної домовленості;

у рядку «№» — нічого не зазначати.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах