Вид договору у податковій накладній за щоденним підсумком

15

ПРОБЛЕМА

Як заповнити поле «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної, що складається за щоденним підсумком неплатнику ПДВ?

РІШЕННЯ

Підпунктом «и» пункту 201.1 Податкового кодексу України (ПК) передбачено обов’язкове зазначення у податковій накладній виду цивільно-правового договору.

Із цього правила немає виключень для податкових накладних, що складаються за щоденними підсумками операцій на підставі пункту 13 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957 (у редакції наказу МФУ від 14.11.2014 № 1129; далі — Порядок № 957).

Відповідно до пункту 6 Порядку № 957 цивільно-правовий договір відповідає виду договірних зобов’язань, визначених Цивільним кодексом України (ЦК), наприклад, договір купівлі-продажу (ст. 655 ЦК), договір про надання послуг (ст. 901 ЦК).

При цьому відповідно до статті 205 ЦК правочин може вчинятися усно або в письмовій формі.

Враховуючи зазначене, у разі відсутності договору у письмовій формі рядок «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної за щоденними підсумками операцій слід заповнити так:

  • у полі «вид договору» вказується вид договору, згідно з яким, продавець працює з покупцями, наприклад: «договір купівлі-продажу», «договір про надання послуг» тощо;

  • у полі «від» — дата виконання усної домовленості;

  • у полі «№» — прочерк.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
У нас багато цікавого!

Так, у нас на порталі також є кошенята. Та загалом ми пишемо про дуже серйозні речі.

Зареєструйтеся та читайте наші статті — це займе лише 1 хвилину. А потім для Вас:
аналіз усіх податкових новацій 
✓ найсвіжіші бухгалтерські новини
✓ а ще дивіться відеозапис вебінару «Оновлена податкова накладна та звітність з ПДВ»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль