Як відобразити в реєстрі податкових накладних попередню оплату за послуги неплатника ПДВ

32

ПРОБЛЕМА

Підприємство — платник ПДВ отримує послуги у неплатника ПДВ. Який документ є підставою відображення такої операції у реєстрі податкових накладних?

РІШЕННЯ

Згідно з пунктами 201.10 та 201.11 Податкового кодексу України документами, на підставі яких здійснюється облік операцій із придбання товарів/послуг, є товарні чеки або інші розрахункові документи, що засвідчують факт сплати ПДВ у зв’язку з придбанням товарів/послуг, або первинні документи, що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Заповнення ІІ Розділу реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі — Реєстр) визначено у пункті 1 розділу ІV Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 958 (далі — Порядок № 958).

Отже, у розділу II Реєстру відображаються:

  • отримані податкові накладні;

  • розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної;

  • митні декларації на ввезення товарів;

  • інші документи, на підставі яких здійснюється облік операцій із придбання товарів/послуг.

Таким чином, у графі 5 розділу ІІ Реєстру необхідно вказати номер платіжного документа, за яким було внесено попередню оплату. Документ, що засвідчує придбання товарів/послуг на митній території Україниу неплатника ПДВ, відображається в Реєстрі з позначенням НП (п. 2 розд. ІV Порядку № 958).

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Демодоступ
Демодоступ
Демодоступ



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль