text
Головбух

Особливості заповнення графи «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної

  • 28 червня 2015
  • 18

ПРОБЛЕМА

Якщо податкова накладна виписується на підставі рахунку-фактури, як вірно заповнити графу «Вид цивільно-правового договору»?

РІШЕННЯ

Якщо податкову накладну підприємство складає на підставі рахунку-фактури, в полі «Вид цивільно-правового договору» можна зазначити «Договір купівлі-продажу».

Дату рахунку потрібно заповнювати на підставі пункту 4 і 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957: день місяця (дві цифри), місяць (дві цифри), рік (чотири цифри). При цьому крапки, коми та інші розділові знаки в даті виписки не проставляються.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл