Обов’язок платника ПДВ вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

37

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за відсутності господарської діяльності?

РІШЕННЯ

Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі — Реєстр) затверджено наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 958(далі — Порядок № 958).

Відповідно до пункту 2 розділу І Порядку № 958 Реєстр ведеться особами, зареєстрованими як платники ПДВ. Копії записів у Реєстрах платники ПДВ щомісяця подають податковому органу за відповідний період в електронному вигляді.

Також треба пам’ятати, що при проведенні планової або позапланової виїзної документальної перевірки платник ПДВ зобов’язаний забезпечити доступ посадових осіб податкового органу до Реєстру (п. 4 розд. І Порядку № 958).

Реєстр є основою для відображення зведених результатів обліку ПДВ в податкових деклараціях з ПДВ (п. 6 розд. І Порядку № 958).

Тому незалежно від здійснених операцій у відповідному податковому періоді підприємство зобов’язано вести Реєстр та подавати його копію до податкового органу. Цей документ є підставою для складання декларації з ПДВ.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
У нас багато цікавого!

Так, у нас на порталі також є кошенята. Та загалом ми пишемо про дуже серйозні речі.

Зареєструйтеся та читайте наші статті — це займе лише 1 хвилину. А потім для Вас:
аналіз усіх податкових новацій 
✓ найсвіжіші бухгалтерські новини
✓ а ще дивіться відеозапис вебінару «Оновлена податкова накладна та звітність з ПДВ»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль