text
Головбух

Включення до податкового кредиту податкової накладної за минулий рік

  • 1 грудня 2014
  • 21

ПРОБЛЕМА

Як включити до складу податкового кредиту 2013 року податкові накладні за 2012 рік?

РІШЕННЯ

Згідно з абзацом 3 пункту 198.6 Податкового кодексу України за платником податків, який не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суми податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зберігається таке право протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної.

Податковий кредит, сформований на підставі запізнілих податкових накладних, розшифровується в розділі II додатка 5 «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» до податкової декларації з ПДВ із зазначенням періоду складання податкових накладних та відповідно декларується в рядку 10.1 податкової декларації з ПДВ.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах