text
Головбух

Запізніла податкова накладна: право на податковий кредит

  • 26 червня 2015
  • 25

ПРОБЛЕМА

Чи можливо включити до податкового кредиту у 2015 році податкові накладні, виписані в 2014 році?

РІШЕННЯ

Так, можливо.

Відповідно до пункту 198.6 Податкового кодексу України платник ПДВ покупець має право скористатися податковою накладною, отриманою із запізненням, протягом 180 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.

Платники, які не включили податкові накладні, складені до 01.01.2015, до складу податкового кредиту відповідних періодів, можуть реалізувати своє право на формування податкового кредиту шляхом подання уточнюючих розрахунків за відповідні звітні періоди. Зазначене стосується податкових накладних, складених до 01.01.2015, як в електронному, так і паперовому вигляді, як зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), так і тих, що за правилами, діючими до цієї дати, не підлягали реєстрації в ЄРПН. Роз’яснення з цього питання містить лист ДФС від 17.02.2015 № 5292/7/99-99-19-03-02-17.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл