• Головна сторінка
  • » Статті
  • » ПДВ
  • » Чи потрібно перераховувати зобов’язання з прибутку при поверненні авансу нерезидентові у випадку зміни курсу валюти

Чи потрібно перераховувати зобов’язання з прибутку при поверненні авансу нерезидентові у випадку зміни курсу валюти

36

ПРОБЛЕМА

Чи потрібно перераховувати при поверненні авансу нерезидентові податкові зобов’язання з податку на прибуток у зв’язку зі зміною курсу валюти?

РІШЕННЯ

Перерахунок доходів відбувається згідно з пунктом 140.2 Податкового кодексу України. Оскільки фактично відбувається скасування попередньої операції, то платник податку повинен сторнувати суму раніше відображеного доходу, не враховуючи можливі зміни курсу валют.

Сума такого перерахунку відображається у додатку ІВ до декларації з податку на прибуток у рядку 06.4.12.



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



Приділіть лише 30 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль